Stowarzyszenie Ludzi Twórczych...wkrótce Frankfurt

Na Targach „Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy” w Rzeszowie nawiązałam kilka kontaktów z różnymi instytucjami zarówno z Polski jak i z zagranicy, tuż przed świętami okazało się, że nasze Stowarzyszenie Ludzi Twórczych w Brzozowie znów odniosło sukces.

W dniach od 15-19 lutego 2013 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente. Są to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów, a także szeroko pojętego świata upominków. Targi podzielone są tematycznie na branże: DINING - dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING - prezenty i upominki oraz LIVING - pomysły dla mieszkań i domów.

     Na tych targach (gdzie np. w minionym roku było ponad 4.500 wystawców) prezentowane będą hełmy paradne Edwarda Mroza z naszego Stowarzyszenia, mam nadzieję że te targi przyczynią się do dalszej promocji zarówno wytwórcy hełmów jak i prac innych twórców.

   Ze swojej strony serdecznie gratuluję P. Edwardowi i myślę, że w roku przyszłym będę mogła z „mojego czarodziejskiego kapelusika” wyjąć jeszcze kilka niespodzianek.

   Korzystając z okazji chciałabym Redakcji i Czytelnikom portalu złożyć serdeczne życzenia noworoczne oraz zachęcić do odwiedzania wystaw twórców naszego Stowarzyszenia.

Małgorzata Chmiel

Prezes Stowarzyszenia Ludzi Twórczych w Brzozowie

eu